Винар Л. Павло Володимир Грицак (1925-1958)

Відкрити оригінал обкладинки

Винар Л. Павло Володимир Грицак (1925-1958) / ред. А. Атаманенко. Кент; Острог : Українське історичне товариство, Національний університет «Острозька академія», Інститут досліджень української діаспори, 2009. 96 с.

Монографію відомого українського історика із США проф. Любомира Р. Винара присвячено вивченню творчості талановитого дослідника історії України Павла Володимировича Грицака, що жив і працював у США. До книги включено також унікальні джерельні матеріали: листування Павла В. Грицака із проф. Олександром Оглоблином, проф. Михайлом Жданом, лист проф. Володимира Кубійовича до Павла Грицака, спогади про вченого його близьких — матері, дружини, брата та ін.

Книга призначена для науковців, викладачів, студентів та всіх, хто цікавиться історією України.