Співпраця з іншими установами

Ми відкриті до співпраці в різних форматах.

Інститутом встановлено наукові контакти з Українським історичним товариством, Українським музеєм-архівом в м. Клівленді, Світовою Науковою Радою при Світовому Конгресі Українців, з Канадським інститутом українських студій, Українською вільною академією наук у США та в Канаді, Науковим товариством ім. Шевченка в Європі, Канаді та США, Українознавчою програмою Іллінойського університету в Урбана-Шампейн (США), Конгресом українських організацій в Австралії, Українським вільним університетом в Мюнхені й іншими науковими та громадськими інституціями.

Інститут співпрацює з науковими, освітніми, архівними центрами в Україні. Зокрема, з Центральним державним архівом зарубіжної україніки (Київ), Державною установою «Інститут енциклопедичних досліджень НАН України» (Київ), Інститутом української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАН України, Національною бібліотекою України імені В.І. Вернадського, Львівською національною науковою бібліотекою України імені В. Стефаника, Бібліотекою імені Олега Ольжича (Київ), Музеєм української діаспори (Київ), Центром українознавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», Центром гуманітарної співпраці з українською діаспорою Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя (Ніжин), Центром дослідження історії української еміграції та діаспори Київського університету імені Бориса Грінченка.

Інститут сприяє організації та роботі різних музейних виставок, пов’язаних із закордонним українством (спільно з Нетішинським краєзнавчим музеєм, Музеєм книги Острозького історико-культурного заповідника, Львівським історико-меморіальним музеєм Михайла Грушевського та ін.). Інститут став партнером Музею української діаспори (у складі Музею міста Києва) у підготовці виставкового проєкту «The Ukrainian Canadians: Україноканадці» (лютий-травень 2019, Київ).