Відкрити оригінал обкладинки

Винар Л., Атаманенко А. Українське Історичне Товариство: сорок років діяльности (1965–2005). Видання з нагоди Третього Міжнародного конгресу українських істориків (Луцьк, 17-19 травня 2006 р.). Нью Йорк; Острог : Українське Історичне Товариство, Національний університет «Острозька академія», Інститут дослідження української діяспори, 2006. 118 с.

Видання присвячене історії української наукової установи – Українському Історичному Товариству, що було засноване за межами України в 1965 році. Видання містить статті, присвячені історії створення та діяльності Товариства від заснування до 2005 року. Аналізуються програмні документи установи, основні напрямки наукових досліджень, співпраця з іншими науковими осередками.

У збірнику міститься бібліографія праць про Українське Історичне Товариство та журнал «Український історик».