Відкрити оригінал обкладинки

Наріжний С. Українська еміграція: культурна праця української еміграції між двома світовими війнами / Наукове товариство ім. Шевченка, Українське історичне товариство, Національний університет «Острозька академія», Українська Американська Асоціація Університетських Професорів. Передмова та вступне слово: Любомир Винар, Алла Атаманенко. Львів; Кент; Острог, 2008. 367 с. + CCXXXII с. (репринтне видання)

Праця Симона Наріжного «Українська еміґрація» аналізує культурну та суспільно-громадську діяльність національної еміґрації і засвідчує багатовимірний феномен її життя й творчості. Багатоілюстрована. Розрахована на фахівців з історії України, викладачів вищих шкіл, студентів.