Міжнародна наукова конференція до 150-ліття М. С. Грушевського : тези доповідей

Відкрити оригінал обкладинки

Міжнародна наукова конференція до 150-ліття М. С. Грушевського : тези доповідей (17 вересня 2016 р., м. Острог) / Міністерство освіти і науки України; Національний університет «Острозька академія»; Українське історичне товариство. Острог : Видавництво Національного університету «Острозька академія», 2016. 220 с.

До збірника включено матеріали Міжнародної наукової конференції до 150-ліття видатного українського вченого, політичного та громадського діяча М.С. Грушевського. Тези доповідей присвячені актуальним проблемам дослідження життя та творчості вченого, його внеску у формування та розвиток української державності, визначенню перспектив видання наукової та творчої спадщини, епістолярію.

Видання розраховане на науковців, викладачів, студентів та всіх, хто цікавиться постаттю Михайла Сергійовича Грушевського проблемами української державності у ХХ ст., історіографією та історією України.

Завантажити збірник одним файлом можна тут.