Матеріяли до історії Світової Наукової Ради при Світовому Конгресі Українців

Відкрити оригінал обкладинки

Матеріяли до історії Світової Наукової Ради при Світовому Конгресі Українців / Ред. Л. Винар, А. Атаманенко; упор. А. Хеленюк. Нью-Йорк; Торонто; Острог : Світова Наукова Рада при Світовому Конгресі Українців, Українське історичне товариство, Інститут досліджень української діаспори Національного університету «Острозька академія», 2011. 388 с.

До збірника увійшли матеріали до історії надбудови українських наукових установ в діаспорі — Світової Наукової Ради при Світовому Конґресі Українців. Книга включає деякі дослідження сучасного голови Ради д-ра Любомира Р. Винара, а також інформацію про її президентів. Тут опубліковано й важливі документи — статути, звіти, протоколи, обіжні листи, звернення, листування провідних українських вчених, які дають важливу інформацію про діяльність наукових установ — членів Ради, українських вчених, наукове життя в діаспорі та інші важливі складові вивчення української науки.

Для істориків історичної науки, студентів, а також всіх, хто цікавиться історичним минулим українського народу та його важливої складової частини — української діаспори.