Атаманенко А. Українське історичне товариство: ідеї, постаті, діяльність

Відкрити оригінал обкладинки

Атаманенко А. Українське історичне товариство: ідеї, постаті, діяльність / Національний університет «Острозька академія», Інститут досліджень української діаспори, Українське історичне товариство. Острог : Вид-во Національного університету «Острозька академія», 2010. 672 с.; іл.

У монографії на тлі розвитку світової та української історичної науки висвітлюється створення та різні аспекти діяльності Українського історичного товариства, заснованого в США у 1965 році. Розглядаються соціокультурні умови функціонування української науки, передумови створення Товариства, організаційні основи його діяльності, завдання, структура, формування матеріальної бази. Вивчено значення участі УІТ і його членів у наукових конференціях і міжнародних славістичних та історичних конґресах, видавничу діяльність, різні аспекти функціонування журналу «Український історик» та один із головних напрямів праці — грушевськознавство.

Видання розраховане на науковців, аспірантів, студентів, а також усіх, хто цікавиться історією України, української науки та українців у світі.