Звернення до Українців у світі

Дорогі наші Друзі!

Ми вельми вдячні Світовому Українству за величезну роботу по організації підтримки України, за збір і пересилання в Україну коштів та гуманітарної допомоги, за організацію акцій з інформування населення Ваших країн про агресію Росії.

Сьогодні є потреба донести до урядів Ваших країн про величезну потребу в закритті неба над Україною. Це допоможе зберегти сотні людських життів.

Особливу небезпеку складає можливість обстрілів та бомбардувань українських атомних електростанцій. Ми просимо наших друзів допомогти забезпечити безпеку 16-ти українських атомних реакторів.

Ми були б вдячні за відмову кожної країни від використання газу та нафти з Росії. Україна потребує прискорення диверсифікації джерел вуглеводнів іншими державами, встановлення ембарго на їх експорт.

Гарним кроком по встановленню економічної блокади Росії була б відмова від експорту та імпорту товарів з агресором. Добре було б не приймати російські кораблі в портах, закривати небо для російських літаків.

Україні потрібна і підтримка передачі засобів протиповітряної оборони.

Якщо залишиться існувати путінська Росія – весь світ буде у небезпеці!

Зі щирою повагою
колектив Інституту досліджень української діаспори
імені професора Любомира Винара
Національного університету «Острозька академія»