Звернення до Світового Українства

Шановні Українці та Українки зі всього світу!

Україна перебуває в стані війни, яку розпочав злочинець – президент Російської Федерації Володимир Путін. Українська Армія з безпрецедентним героїзмом, мужністю і завзяттям боронить рідну землю, демократичні цінності, безпеку Європи та всього світу. Ворожі найманці та військові, диверсанти зазнають нищівних поразок завдяки зусиллям і єдності Героїв Збройних Сил України, Українського Народу, небайдужих до долі України.

Україна та українці мужньо тримаються, демонструючи незламність свого духу. Безсумнівно, що ми переможемо, але нам конче необхідна підтримка Світового Українства – інформаційна, лобістська, фінансова, молитовна. Впродовж багатьох років Українці з різних держав допомагали Батьківщині: плекали її історію та культуру в добу бездержавності, перебування в радянських лещатах, сприяли розбудові незалежної України, не стояли осторонь суспільно-політичного життя нашої держави. Але повсякчас ми демонстрували нашу ЄДНІСТЬ, яка була, є і буде запорукою наших перемог і надійним фундаментом процвітання України.

У нелегкий час ми закликаємо Українців зі всього світу допомогти Україні! Просимо Вас підтримати фінансово Збройні Сили України. Національний банк України відкрив спеціальний рахунок для збору коштів на потреби Армії. З деталями про способи перерахування коштів (у т. ч. у валюті) можете ознайомитися на сайті Нацбанку: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi.

Сподіваємося на Вашу допомогу й в інформаційній боротьбі країни-агресора проти України, яка скривлює факти історії України, приховує, спотворює, оббріхує події російсько-української війни. Послуговуйтеся та поширюйте інформацію про події в Україні лише з достовірних офіційних джерел. Згуртовуючись і розповідаючи світові правду, ми зламаємо пропаганду Росії, і зробимо свій внесок у руйнацію підвалин цієї тоталітарної імперії. Ми сподіваємося і дякуємо за Вашу активність по поширенню правди про Україну в соціальних мережах, засобах масової інформації, контактуванні з представниками офіційної влади країн Вашого проживання. Ми вдячні Вам за мітинги на підтримку України.

Українці закордоння займають різні посади, просимо кожного розповсюджувати правду про Україну, закликати зарубіжні держави до підтримки України доступними кожному способами.

Просимо Ваших молитов за мир на українській землі, за вбитих воїнів і мирне населення, за збереження під Покровом Пресвятої Богородиці нашої Армії та Народу.

На офіційній сторінці Інституту досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара Національного університету «Острозька академія» в соціальній мережі Facebook ми інформуватимемо Українство та світову спільноту про події російсько-української війни: https://www.facebook.com/idud.oa/.

Україна переможе, адже після найтемнішої ночі настане світанок, який дарує надію і стане точкою відліку нової України – квітучої, сильної, незламної, а головне – вільної!

БОЖЕ ВЕЛИКИЙ, ЄДИНИЙ, НАМ УКРАЇНУ ХРАНИ!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Залишити відповідь