Зустріч співробітників Інституту досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара з представниками СКУ та СФУЖО

28 жовтня 2021 року в онлайн-форматі завдяки застосунку Zoom відбулася робоча зустріч колективу Інституту досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара НаУОА із представниками Світового Конґресу Українців (СКУ) і Світової Федерації Українських Жіночих Організацій (СФУЖО). Участь у зібранні взяли директорка Інституту Алла Атаманенко, співробітники Інституту Ірина Рибачок і Назар Мартинюк, виконавча директорка СКУ Марія Купріянова, в.о. Голови СФУЖО Євгенія Петрова, директор Представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук. У ході робочої наради було обговорено пріоритетні напрямки співпраці між Інститутом, СКУ та СФУЖО. Особливий наголос було зроблено на пропозиціях проведення спільних заходів у рамках відзначення 55-літнього ювілею СКУ в 2022 році.

Проведена зустріч є закономірним продовженням співпраці та давньої дружби Інституту з СКУ та СФУЖО. Неодноразово представники цих установ були учасниками острозьких діаспорознавчих конференцій. До слова, свого часу за сприяння професора Любомира Винара, котрий був багатолітнім очільником Світової Наукової Ради при СКУ, було реалізовано низку спільних науково-організаційних та видавничих проєктів.