Zoom-конференція «Леся Українка крізь віки: культура, епоха, особистість»

24 лютого 2021 року відбулася Zoom-конференція «Леся Українка крізь віки: культура, епоха, особистість», приурочена 150-річчю з дня народження відомої поетеси. Організаторами події виступили Посольство України в Швейцарській Конфедерації, Українське товариство у Швейцарії та українська громада Конфедерації. Співробітник Інституту досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара Національного університету «Острозька академія» Назар Мартинюк взяв участь у зібранні.

Модератором заходу був Президент Українського товариства у Швейцарії Андрей Лушницький. Зустріч розпочалася вітальним словом Надзвичайного та Повноважного Посла України в Швейцарській Конфедерації Артема Рибченка.

Вітальне слово Надзвичайного та Повноважного Послав України в Швейцарській Конфедерації
Артема Рибченка

Потім виголосили свої доповіді українська літературознавиця та культурологиня, докторка філологічних наук, професорка, завідувачка відділу теорії літератури Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка, член-кореспондент НАН України Тамара Гундорова, поетеса та перекладачка Наталка Білоцерківець, культуролог і літературознавець Богдан Токарський, поет, прозаїк та сценарист Олесь Ільченко.

Виступ докторки філологічних наук, професорки Тамари Гундорової

Повний відеозапис конференції можна переглянути на офіційній сторінці Українського товариства у Швейцарії в соціальній мережі “Facebook” за покликанням: https://www.facebook.com/ukrainiansocietyofswitzerland/videos/1128331380949211