Вітання з Різдвом та Новим 2020 Роком!

Вельмишановне Панство!

Щиро вітаємо Вас та Ваші Родини із Світлим Різдвом Христовим та Новим 2020 Роком! Це усіма нами з дитинства улюблені свята, наповнені світлом народження Господа, спільної радості, веселощів, очікування дива, душевного тепла й надії.

Останні роки були дуже важкими для України. Україні нелегко і тепер, але ми віримо і щиро бажаємо, щоб Новий 2020 Рік приніс для нас – українців у всьому світі перемогу, мир та щастя, нові радісні зустрічі, взаєморозуміння, душевне тепло, здійснення мрій про світле майбутнє!

Від усієї душі зичу Вам у Новому році міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає Ваші найзаповітніші надії і прагнення, принесе достаток і добробут!

Віримо, що Господь у дивовижні Різдвяні Свята подарує Вам і Вашим близьким всіляких гараздів, смачну кутю, веселу коляду та натхнення творити та працювати на благо Української Держави та всього українського народу! Нехай нас об’єднує не лише почуття радості, але й наші славні традиції, любов та спільна праця на благо України!

Хай з першою Різдвяною зіркою у Ваш дім зійде Божа ласка, здоров’я, добробут, радість та злагода…

Христос народився! Славімо Його!

З щирою повагою
Алла Атаманенко,
директор Інституту досліджень української діаспори
імені професора Любомира Винара