Відійшов у вічність професор Володимир (Мірко) Пилишенко

Св. Пам. професор Володимир (Мірко) Пилишенко
Джерело фото: сторінка Diaspora.ua в соціальній мережі «Facebook»

Колектив Інституту досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара Національного університету «Острозька академія» глибоко сумує з приводу смерті видатного Українця, непересічної Особистості професора Володимира Пилишенка. Близькі, друзі та знайомі називали його «Мірко». Він мав щиру українську душу та серце, сповнене любові до Батьківщини. Цю любов він зберігав за тисячі кілометрів від рідної землі та плекав усе своє життя.

Упродовж багатьох років Володимир Пилишенко був вірним другом нашого Інституту: неодноразово брав участь у наших традиційних міжнародних наукових конференціях «Українська діаспора: проблеми дослідження», де його доповіді завжди викликали неабиякий інтерес у слухачів. Щедрі книжкові дарунки Св. Пам. пана Професора збагатили нашу бібліотеку цінними виданнями. Його книги поповнювали й інші книгозбірні, а в Дніпрі надіслані ним видання стали основою Бібліотеки української діаспори імені сенатора Джона Маккейна.

Висловлюємо щиросердні співчуття родині Пилишенків, його вірній колезі пані Тамарі Денисенко, а також усій громаді міста Рочестера. Ця тяжка та гірка втрата для усіх, хто знав цю видатну Людину.

Вічна Йому Пам’ять!

 


Довідково:

  1. Бібліографічну довідку про життя та діяльність проф. Володимира Пилишенка можна переглянути на сторінці Ukrainian Rochester Collection, що розміщена на сайті Рочестерського університету.  Доступ за покликанням: https://rbscp.lib.rochester.edu/finding-aids/D381
  2. Пропонуємо ознайомитись із інтерв’ю з паном Володимиром (Мірком) Пилишенком за 2020 р., опублікованим у щоденній всеукраїнській газеті «День».  Доступ за покликанням: https://day.kyiv.ua/uk/article/cuspilstvo/zbyrayu-knyzhky-vse-zhyttya-bo-mayu-dushu-bibliotekarya

Залишити відповідь