Великоднє привітання

Дорогі Українці!

Колектив Інституту досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара Національного університету «Острозька академія» щиро вітає Вас і Ваші родини з найвеличнішим торжеством християнства – Воскресінням Ісуса Христа! У Великодні свята ми по-особливому відчуваємо Божу ласку. Пасхальні дні сповнені вірою та любов’ю, закликають нас бути милосердними, цінувати наших рідних і близьких, робити добрі справи, прославляти Сина Господа.

Україна переживає вкрай складні часи. Кривава війна, яку розв’язала путінська росія, забирає життя синів і дочок України, руйнує безліч міст і сіл, омиває невинною кров’ю нашу землю. Понівечені життя, невгамовний біль характеризують Україну сьогодні. Проте, Ми – Українці! Незламний народ Великої держави, яка нині боронить безпеку всього світу, стримує та ламає загарбницькі плани російського агресора. Світло подолає темряву. Так завжди було, так буде і надалі.

У нелегкий час випробувань, які випали нам сьогодні, українці демонструють свою ЄДНІСТЬ, міць духу, мужність і непохитну віру в Перемогу України. І це буде перемога в багатьох значеннях: у війні з росією, яка століттями намагається тримати нашу державу в своїх кігтях і нав’язувати почуття меншовартості, та в припиненні поширення відомостей і фактів, що викривлюють історію України, знецінюють її культуру. Україна – держава-фенікс, як вдало відобразила в своїй скульптурі «Україна-Фенікс-Лелека» мисткиня Міртала Пилипенко-Кардиналовська. Історія це доводить. Після виснажливих битв, принижень, окупації ми завжди відроджувалися, ставали сильнішими.

Воскресіння Ісуса Христа дарує надію, осяює промінням Господнього благословення, яке додає нам сили і наснаги, щоб перемогти і вистояти. Ми вдячні українцям усього світу за допомогу та підтримку України! Ми відчуваємо нашу згуртованість і духовний зв’язок, незважаючи на відстані, що нас розділяють. Впевнені, що в недалекому майбутньому ми будемо спільними зусиллями розбудовувати квітучу Україну, а головне – вільну!

У Великодні свята ми бажаємо Вам міцного здоров’я та мирного неба. Нехай святкові Пасхальні передзвони принесуть радість, затишок і гармонію у Ваші домівки.

ХРИСТОС ВОСКРЕС!
ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

 

Зі щирою повагою від колективу Інституту

Алла Атаманенко,
директорка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.