Співпраця Інституту з Бібліотекою української діаспори імені сенатора Джона Маккейна

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Інституту досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара НаУОА є формування наукової бібліотеки та архіву. За час існування Інституту на його базі було сформовано одну з кращих книгозбірень діаспоріани в Україні, якою активно користуються студенти, аспіранти та професорсько-викладацький склад Острозької академії, дослідники з інших міст України.

Нещодавно Інститут розпочав співпрацювати з Бібліотекою української діаспори імені сенатора Джона Маккейна (м. Дніпро, Україна). Спільними зусиллями обох установ та у партнерстві з Українською Федеральною Кредитною Спілкою м. Рочестера (штат Нью-Йорк, США) було проведено Міжнародний Інтернет-флешмоб «Українська книжкова діаспоріана: читацький вимір» (19 квітня – 25 травня 2021 року). Ця подія була присвячена вшануванню світлої пам’яті відомого українця в США, знаного книголюба професора Володимира (Мірка) Пилишенка.

Ще одним руслом співпраці став обмін книгами. Із обмінного фонду Інституту до Бібліотеки української діаспори імені сенатора Джона Маккейна було надіслано кілька примірників видань діаспоріани, окремі з яких були надруковані Науковим Товариством ім. Шевченка в Америці.

Втішені, що з українськими виданнями, опублікованими в діаспорі, мають змогу ознайомлюватися читачі в Україні.

Фото зі сторінки Бібліотеки української діаспори імені сенатора Джона Маккейна в соціальній мережі Facebook