Щиро вітаємо Музей книги та друкарства м. Острога з 35-літтям!

Своє 35-ліття святкує щирий друг нашого Інституту – Музей книги та друкарства Державного історико-культурного заповідника м. Острога!

На світлинах зображено деякі з чималої
кількості заходів, які реалізовувались спільними зусиллями Інституту та Музею:

Учасники І Всеукраїнського молодіжного наукового симпозіуму (НаУОА, 4 травня 2018 р.) на екскурсії в Музеї книга та друкарства м. Острога

Презентація творчого портрету відомої української мисткині Ольги Рапай на базі Музею книги та друкарства м. Острога, яку провела дослідниця історії порцеляни Людмила Карпінська-Романюк в рамках ІІ Всеукраїнського молодіжного наукового симпозіуму (НаУОА, 15-16 травня 2019 р.) та відкриття виставки “Моє життя складалося з моїх робіт…” (до 90-річчя з дня народження Ольги Рапай)

Фото: Наукового товариства студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина факультету міжнародних відносин НаУОА, редакції тижневика “Сьогодення громади” (Полонне, Хмельницька обл.), Миколи Козака.