Різдвяно-новорічні привітання

Вельмишановне Панство!

Сердечно вітаємо Вас та Ваші Родини зі світлим святом Різдва Христового та Нового 2021 Року!

Нехай світло та радість різдвяних свят наповнить Ваші душі теплом, добротою, любов’ю, вірою та надією, а Ваші оселі – затишком, благополуччям, веселим настроєм та дзвінкою колядою!

Рік, що минає, був дуже важким для усіх нас через пандемію, що внесла свої корективи у наше звичне життя, а для України – він позначився також продовженням гібридної війни, але ми віримо і щиро бажаємо, щоб Новий 2021 Рік приніс для нас – українців у всьому світі – єдність, взаєморозуміння, безмежну силу духу, перемогу, мир та щастя, здійснення мрій!

Зичимо Вам та Вашим Родинам міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів і близьких людей поруч, натхнення на нові звершення та успіхи! 

Хай Новонароджений Христос обдаровує Вас світлом Своєї присутності, теплом безмежної любові та опіки, додає сили робити більше добрих справ, вселяє віру в те, що Добро і Правда завжди перемагають, подарує Вам і Вашим близьким усіляких гараздів, смачну кутю! Нехай нас об’єднує не лише почуття радості, але й наші славні традиції, любов та спільна праця на благо України!

Христос народився!
Славімо Його!

Зі щирою повагою від колективу Інституту
Алла Атаманенко, директор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.