Різдвяно-новорічні привітання

Вельмишановне Панство!

Сердечно вітаємо Вас і Ваші родини з Різдвом Христовим та Новим 2022 роком!

У Різдвяні та Новорічні свята наші оселі наповнюються по-особливому атмосферою добра, умиротворення, гармонії та спокою, які сповіщають про народження Спасителя світу. Це час, коли ми усвідомлюємо, що народження Божого Дитяти дарує нам віру, надію та любов, які приходять у наш дім.

Пандемія COVID-19, що охопила весь світ, змусила нас звикати до меж віртуальної реальності. Проте ми почали надавати значної ваги тим цінностям, які раніше були поза нашою увагою – важливості підтримки безпосередніх контактів із дорогими для нас людьми. 

В Україні триває гібридна війна. Але ми твердо віримо, що сяйво Різдвяної зірки осяє шлях до перемоги. Ми вдячні українцям із різних куточків Земної кулі за підтримку нашої єдності, яка робить нас сильнішими, згуртовує та зміцнює нас задля блага України.

У ці дні ми забуваємо про рутину буденності, аби зігрівати теплом серця наших рідних і близьких. Вістка про народження Ісуса Христа дарує нам впевненість у завтрашньому дні, наснагу для реалізації наших мрій та планів. 

Нехай новонароджений Христос обдаровує Вас своєю ласкою та милістю! Дякуємо Богу за рік, що минає, з вірою крокуємо далі. Зичимо Вам смачної куті, дзвінкої коляди, міцного здоров’я та всіляких життєвих гараздів!

Христос народився!
Славімо Його!

Зі щирою повагою від колективу Інституту
Алла Атаманенко, директорка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *