Привітання з Великодніми святами

 

Колектив Інституту досліджень української діаспори
імені професора Любомира Винара
Національного університету «Острозька академія»
щиро вітає Вас із Великодніми святами!

Великдень – одне з найвеличніших християнських свят. Це час Світлого Воскресіння Ісуса Христа, котрий дарує нам душевну чистоту, надію та сподівання на духовне збагачення і зміцнення віри.

Пандемія COVID-19 сколихнула світ, обмежила наші звичні ритми життя. Але попри усі негаразди, ми віримо, що вірусна пошесть мине, а світова спільнота отримає оновлення і більше часу ми будемо вділяти нашим родинам, нового сенсу набуде важливість моральних чеснот і цінностей, живого людського спілкування.

Нелегко й Україні. Однак спільні зусилля українців усього світу допомагають будувати квітуче майбутнє нашої Батьківщини.

У ці святкові Пасхальні дні ми відчуваємо радість, умиротворення, Божу благодать. Ми єднаємося, аби поділитися любов’ю та щирістю зі своїми рідними та близькими.

Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, Господньої ласки та опіки Пресвятої Богородиці. Нехай вдало реалізовуються усі Ваші мрії, задуми та плани. Бажаємо Вам натхнення та наснаги у всіх шляхетних справах. Нехай світло Воскресіння Спасителя осяює Вашу оселю достатком, добром, миром та злагодою!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!
ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Зі щирою повагою від колективу Інституту
Алла Атаманенко,
директор

Залишити відповідь