Оголошено Всеукраїнський конкурс студентських есе до 60-ї річниці ухвалення Віденської конвенції про консульські зносини

Міністерство закордонних справ України, Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин, Українська Асоціація зовнішньої політики та Інститут досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара Національного університету “Острозька академія” оголошують про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських есе до 60-ї річниці ухвалення Віденської конвенції про консульські зносини.

Мета конкурсу – привернути увагу молоді до історії консульської служби України, розкрити значення консульської служби як державного інституту в умовах миру і війни, показати для міжнародних партнерів тяглість і спектр консульських зносин України.

Терміни проведення: 15 лютого – 5 квітня 2023 року.

Конкурс проводитиметься за такими напрямами:
● становлення та розвиток консульської служби України;
● українська консульська служба в умовах повномасштабної російської агресії;
● іноземні консульські установи в Україні;
● консульська служба України: персоналії. Жінки в консульській службі України;
● публічна дипломатія в діяльності консульських установ України;
● співпраця іноземних консульських установ України із закордонним українством.

Учасниками конкурсу можуть бути студенти бакалаврата / магістратури закладів вищої освіти України віком до 25 років, котрі навчаються за спеціальностями «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Історія та археологія», «Політологія», «Національна безпека (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності)», «Журналістика», «Філософія».

Детальніше про умови участі в конкурсі, оформлення робіт, нагородження переможців і учасників конкурсу можна прочитати в Положенні.