Науковий співробітник Інституту Назар Мартинюк взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми зовнішньої політики України»

25 листопада 2022 року студентське наукове товариство «Меридіан», кафедра міжнародних відносин та суспільних комунікацій, факультет історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за сприяння і підтримки Управління молоді та спорту Чернівецької обласної військової адміністрації провели XVI Міжнародну науково-практичну конференцію студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми зовнішньої політики України».

Науковий захід відбувався в змішаному форматі. Відкриття і пленарне засідання пройшло в очному форматі, а робота секцій в онлайн-режимі на платформі Google Meet. Участь у конференції взяли представники кількох українських закладів вищої освіти з України та угорського Сегедського університету.

Під час наукової події було обговорено особливості взаємодії України та ЄС, безпекові виклики XXI століття, російську воєнну агресію проти України, здобутки та проблеми дипломатичної служби України, її стосунки з державами-партнерами та актуальні проблеми міждержавних відносин.

Матеріали конференції опубліковані в тематичному збірнику «Актуальні проблеми зовнішньої політики України», у якому також надруковано тези доповіді наукового співробітника Інституту Назара Мартинюка на тему «Публічна дипломатія Світового Конґресу Українців як чинник просування інтересів України та її популяризації в світі».

© Фото взято з офіційного сайту ЧНУ імені Юрія Федьковича.