Наукові записки Національного університету «Острозька академія». Серія «Історичні науки»

Наукові записки Національного університету «Острозька академія» : Історичні науки. Вип. 21 / Національний університет «Острозька академія», Українське історичне товариство. Відп. редактори: І. Пасічник, Л. Винар. Острог : Видавництво Національного університету «Острозька академія», 2013. 288 с.

До збірника увійшли статті з актуальних проблем дослідження української діаспори. Серед запропонованих статей — аналіз діаспори як історичного, соціального та демографічного явища, розгляд суспільно-громадських життя та культурних, мистецьких і літературних здобутків українців за межами України, характеристика розвитку української освіти та науки в діаспорі, архівних та книжкових колекцій діаспори в Україні та за кордоном.

Leave Comment