Міжнародна наукова конференція з нагоди 130-ліття початку переселення українців до Бразилії

Вельмишановні колеги!

Маємо честь запросити Вас приєднатися до Міжнародної наукової конференції з нагоди 130-ліття початку переселення українців до Бразилії, що відбудеться 10–11 вересня 2021 року в онлайн-форматі.

Співорганізаторами конференції є Посольство Бразилії в Україні, Інститут досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара Національного університету «Острозька академія» та Українське товариство Бразилії.

Медіапартнери: Державне підприємство “Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв”; Інформаційний портал української діаспори всього світу “Стожари”.

Програма доступна за посиланням.

Доєднатися до зустрічі:

Dear colleagues!

It is our pleasure to invite you to participate in the International Conference The 130th from the Beginning of Ukrainian Immigration to Brazil. The videoconference will be held online on September 10–11, 2021.

The conference is co-organized by the Embassy of Brazil in Ukraine, Lubomyr Wynar Institute for the Ukrainian Diaspora Studies of the National University of Ostroh Academy and the Ukrainian society of Brazil.

Media Partners: State Enterprise “Directorate-General for Rendering Services to Diplomatic Missions”; Informational portal of the Ukrainian diaspora around the world “Stozhary”.

The conference program is available here.

Join the conference: