Матеріали VIII Міжнародної наукової конференції “Українська діаспора: проблеми дослідження”

VIII Міжнародна наукова конференція
“Українська діаспора: проблеми дослідження”

Пропонуємо Вашій увазі матеріали проведення VIII Міжнародної наукової конференції “Українська діаспора: проблеми дослідження”, яка відбулася 23-24 вересня 2020 року.

Програма конференції

Відеозаписи конференції: https://www.youtube.com/playlist?list=PLBhCuHRpdCVRLWkPaSBYmUm4fqcY-aREp

Презентації учасників

1. Володимир Пилишенко (професор, директор української громадської бібліотеки міста Рочестер, штат Нью-Йорк, США)