Міжнародна наукова конференція “Переселення українців на терени колишньої Югославії” (11-12 листопада 2021 р., Новий Сад, Сербія)

Шановні колеги!

Минулого року виповнилось 130 років від переселення українців на терени колишньої Югославії, а епідеміологічна ситуація не дозволила відзначати цю ювілейну дату в 2020 р., тому кілька заходів заплановані на осінь 2021 року.

З нагоди відзначення 130-річчя переселення українців з Галичини до Боснії, Славонії та Воєводини, Товариство української мови, літератури та культури “Просвіта” організовує Міжнародну наукову конференцію “Переселення українців на терени колишньої Югославії”, 11-12 листопада 2021 р. у Новому Саді (Сербія).

Співорганізаторами наукової конференції виступають Філософський факультет Новосадського університету, Філологічний факультет Белградського університету та Філософський факультет Загребського університету.
Очікується участь науковців, публіцистів та дослідників з України, Сербії, Хорватії, Боснії та Герцеговини, Італії, Угорщини, Канади, Австралії, США та інших країн.

Реєстрація участі та додаткова інформація за адресою: conference@yukrainians.com і на офіційній Інтернет-сторінці ювілею та наукової конференції: https://130.yukrainians.com

Інформаційний лист про проведення конференції можна завантажити тут.