Колектив Інституту вітає з Різдвяними та Новорічними святами

Шановне Панство! Дорогі Українці та Українки!

Колектив Інституту досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара Національного університету «Острозька академія» сердечно вітає Вас і Ваші родини з прийдешніми святами – Різдвом Христовим і Новим 2023 роком! У ці святкові дні все навколо наповнюється благодатним світлом, яке невимовною силою добра долає темряву, зігріває серця та огортає крилами душевного спокою. Має зникнути російський морок, має запанувати любов і Україна!

Останніми роками у наших вітальних адресах ми часто звертаємося до складної долі України, її багатостраждального народу. 2022 рік став для нашої країни роком величезних випробувань, протистояння повномасштабному військовому вторгненню путінської росії. Кривава війна понівечила безліч людських життів, кров’ю покрилася наша рідна земля. Але Україна вистояла, продовжує боротьбу, мужність і незламність Збройних Сил нашої держави захоплюють увесь світ, згуртованість українців в усьому світі вражає. Неначе фенікс відроджується Україна. Як ніколи раніше ми цінуємо спілкування з нашими рідними та близькими, запам’ятовуємо приємні миттєвості, підтримуємо один одного. Ми розуміємо, що від подій в Україні сьогодні залежить майбутнє світу, особливості нового міжнародного порядку, існування демократичних цінностей.

Народження Ісуса Христа – Спасителя світу – радісна новина, яка подарувала надію, ознаменувала торжество правди і чистоти. Шлях Господа Ісуса Христа – дорога чудес, осяяння Божою ласкою і перемоги над злом. Ми віримо, що гарна звістка про Перемогу України незабаром чекатиме всіх нас.

Щоденні добрі справи, пожертви та любов, допомога тим, хто цього потребує – це наш спільний шлях до Різдва…

Щиро бажаємо Вам Господньої милості! Нехай благословенне проміння народження Ісуса дарує Вам і Вашим близьким міцне здоров’я, наснагу, мир та злагоду. Вдячні Богу за життя, молимось про Господній захист для наших воїнів, про Перемогу України, з вірою йдемо далі.

Смачної куті, справжньої коляди, приємних несподіванок і затишку в рідній оселі!

Христос народився! Славімо Його!

Зі щирою повагою
Алла Атаманенко, директорка