Інформування про події російсько-української війни та можливості підтримки Української Армії

Шановні Друзі!

Україна перебуває в стані війни, яку розпочав злочинець Путін – президент Російської Федерації. Україна та Українці мужньо тримаються. Ми переможемо, але нам потрібна й підтримка всього Світового Українства – інформаційна, лобістська, фінансова.

Про події, які стосуються становища України, хід війни, мужність і героїзм Збройних Сил України та Українців ми інформуватимемо Вас на офіційній сторінці Інституту досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара Національного університету «Острозька академія» в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/idud.oa/.

ПІДТРИМАТИ ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ

Національний банк України відкрив спеціальний рахунок для збору коштів на потреби Армії.

З деталями про способи перерахування коштів (у т. ч. у валюті) можете ознайомитися на сайті Нацбанку: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!

Росія продовжує вести інформаційну війну та інформаційний тероризм проти України. Журналісти з різних країн висвітлюють події, але щоб мати доступ до офіційної інформації – просимо послуговуватися офіційними джерелами, що містять інформацію про стан подій в Україні:

Щодо руху транспорту та роботи інфраструктурної галузі

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Залишити відповідь