Наукові записки Національного університету «Острозька академія»: Історичні науки (Вип. 15)

Відкрити оригінал обкладинки

Наукові записки Національного університету «Острозька академія»: Історичні науки. Вип. 15 / Національний університет «Острозька академія», Українське історичне товариство. Відп. ред.: І. Пасічник, Л. Винар. Острог: Видавництво Національного університету «Острозька академія», 2010. 524 с.

До збірника увійшли статті з актуальних проблем дослідження української діаспори. Серед розглянутих питань — аналіз діаспори як явища, громадської та політичної діяльності еміграції та діаспори, культурно-мистецьких здобутків, співпраці українці українців у світі, розвитку науки, огляди бібліотечної та архівної діаспоріани в Україні та поза нею, діяльність видатних українців та ін.

Для викладачів, науковців, студентів та всіх, хто цікавиться історією та культурою.