Наукові записки Національного університету «Острозька академія». Серія «Історичні науки» / редкол. : В. В. Трофимович (голова ред.) [та ін.]. Острог: Видавництво Національного університету «Острозька академія», 2019, Вип. 29. 146 с.

Науковий журнал присвячений проблемам української і світової історії, історіографії та джерелознавства. У ньому представлені наукові зацікавлення дослідників Національного університету «Острозька академія» та інших наукових і навчальних установ України.

Цей випуск стане у нагоді для фахівців-істориків, викладачів, аспірантів, студентів вищих закладів освіти та усіх, хто цікавиться теоретичними та практичними аспектами діаспорознавства.

Leave Comment