Винар Любомир Р. Павло Володимир Грицак (1925-1958) / Монографія

Винар Любомир Р. Павло Володимир Грицак (1925-1958) / Монографія / Ред. Алла Атаманенко. – Кент; Острог: Українське історичне товариство, Національний університет «Острозька академія», Інститут дослідження української діаспори, 2009. – 96 с.

Монографію відомого українського історика із США проф. Любомира Р. Винара присвячено вивченню творчости талановитого дослідника історії України Павла Володимира Грицака, що жив і працював у США. До книги включено також унікальні джерельні матеріяли: листування Павла В. Грицака з проф. Олександром Оглоблином, проф. Михайлом Жданом, листи проф. Володимира Кубійовича до Павла Грицака, спогади про вченого його близьких – матері, дружини, брата та ін.

Книга призначена для науковців, викладачів, студентів та всіх, хто цікавиться історією України.

Spread the word. Share this post!

Leave Comment